Setkání personalistů prostějovských firem

Okresní hospodářská komora v Prostějově téměř po dvouleté nucené pauze opět zorganizovala Setkání personalistů prostějovských firem. Tentokrát se akce uskutečnila v nádherných prostorách členské společnosti OHK v PV v Palírně U Zeleného stromu, a.s.

Téměř tři desítky personalistů získali aktuální informace z Úřadu práce týkající se současné situace na trhu práce, k zaměstnávání cizinců a k projektům na podporu zaměstnanosti.

Dále se dozvěděli o realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců, do kterého se mohou zapojit členské společnosti OHK Prostějov a OHK Přerov. Účastníci získají 100 % dotaci na vzdělávání v různých oblastech.

Personalisté byli seznámení s možností účasti na Burze práce a vzdělání, která se letos bude v Prostějově konat dne 22. září 2022 ve vnitřních i venkovních prostorách Společenského domu Prostějov. Jako obvykle bude zajištěn bohatý doprovodný program.

Závěrem proběhla prohlídka výrobních a sklepních prostor „Palírny“, která se všem moc líbila. Veliké poděkování patří vedení společnosti „Palírny“ a zvláštní díky posíláme Pavlu Hamplovi, personalistovi a project office managerovi „Palírny“, který nás po celou dobu provázel a zajistil naprosto jedinečný výklad.

Helena Chalánková, ředitelka OHK v Prostějově

Setkání personalistů prostějovských firem

Zdroj: https://www.ohkpv.cz/cz/m/novinky/clanek/setkani-personalistu-prostejovskych-firem/