Matěj Ruppert tančí v nové reklamě s Hanáckou vodkou

Spustili jsme novou kampaň pro Hanáckou vodku. Její tváří se stává zpěvák Matěj Ruppert. Integrovaná kampaň ukazuje Hanáckou vodku jako ideální party pití. Její součástí je jak televizní spot, tak online či PR komunikace, promítne se také do outdooru nebo sociálních médií.

Pro Hanáckou vodku jde o první spojení se známou tváří. „Matěje Rupperta jsme si vybrali pro spolupráci, abychom šikovně využili jeho hudební i pohybové nadání a umění udělat tu správnou párty. Chytlavá melodie jen podporuje pocit, že si chcete zatančit v baru s ním,“ upřesňuje Hana Bosch, marketingová ředitelka. Komunikace dále rozšiřuje aktuální koncept Čistá vodka, čistá zábava #PureSpirit na #PureSilvestrSpirit.

Cílem nové kampaně je zvýšit povědomí o značce. „Konec roku vybízí k setkávání s přáteli a silvestrovským party. K těm neodmyslitelně patří také chytlavá hudba a tanec. Ve spolupráci s tanečníky z TV spotu chceme dát dohromady několik nekomplikovaných kroků, které se mohou lidé naučit a zatančit si na vánočním nebo silvestrovském večírku,“ upřesňuje generální ředitel Pavel Kadlec.

Kampaň odstartovala na konci listopadu a pokračuje do konce prosince. K vidění je v televizi, outdooru a na internetu. Onlinová komunikace zahrnuje bannery, interaktivní formáty, videa, internetovou televizi a sociální média jako taková. Televizní spot s Matějem Ruppertem je nasazen v programu veřejnoprávních i komerčních televizí. Jeho tvář se ve spojení se značkou objeví také v outdoorové reklamě ve formátu City Light Vitrin.

„Jak spousta lidí ví, vodka je jedním z mých oblíbených pití. Svého času dokonce v jednom baru míchali vodku s džusem podle mého receptu. Navíc se považuji za patriota a jsem rád, když se mohu spojit s tradiční českou značkou. Na nabídku spolupráce na kampani k Hanácké vodce jsem proto rád kývl. Také jsem si po čase zase rád zatančil,“ říká ke spolupráci Matěj Ruppert.

Hanácká vodka v sobě spojuje vyváženou jemnost a čistotu. Základ tvoří hlubinná voda z Prostějova a velmi jemný destilát, šestkrát filtrovaný přes aktivní uhlí. Vodku vyrábí podle původního českého receptu Palírna U Zeleného stromu, a.s. (dříve Starorežná Prostějov), která je nejstarší palírnou v Evropě s tradicí výroby destilátů trvající již 501 let.

YouTube video