Dictador

Dictador je značka, jejíž legenda je starší než rum samotný. Jméno Dictador získala na počest španělského velvyslance Severa Aranga y Ferra, který přijel v 18. století do Cartagena de Indias (dnešní Kolumbie), aby dohlédl nad spravedlivým výběrem daní v tehdejších španělských koloniích. Pro svou silnou a dominantní povahu začal být místními nazýván DICTADOR. V roce 1913 jeden z potomků velkého „DICTADORA“ Don Julio Arango y Parra přicestoval do Kolumbie prozkoumat mýtus svého předchůdce a ohromen krásou země a především kvalitou rumů již nikdy neodjel – založil Destileria Colombiana – společnost vytvářející jedny z nejlepších rumů v celém Karibiku.

40%

Dictador 12YO

Metoda výroby fermentací třtinového medu a následná destilace za použití měděných kotlíků a ocelové destilační kolony. Zrání v dubových sudech po Bourbonu a Sherry. Dictador 12YO má světle měděno-jantarovou barvu, aroma javorového sirupu s tabákovým podtónem, ovocně-medovou chuť s krémově pikantními tón a tabákově-kávový finish.
Stáhnout
Alk.

40%

Obj.

0.7 l

kód:

V97102

ks/kar.

54

ks/pal

432

EAN kus:

EAN kar.:

40%

Dictador 20YO

Metoda výroby fermentací třtinového medu a následná destilace za použití měděných kotlíků a ocelové destilační kolony. Zrání v dubových sudech po Bourbonu a Portském. Dictador 20YO má intenzivní tmavě-jantarovou barva, aroma muscovado cukr, třešeň, karamel a vanilka, jemnou chuť s tóny karamelu, javorového sirupu a krémových dubových náznaků. Rovněž také výrazný čokoládově-kávový finish.
Stáhnout
Alk.

40%

Obj.

0.7 l

kód:

V97103

ks/kar.

54

ks/pal

432

EAN kus:

EAN kar.:

40%

Dictador Platinum

Metoda výroby fermentací čerstvě lisované třtinové šťávy a následná destilace za použití měděných kotlíků. Zrání v sudech nejvyšší kvality (bourbon, sherry, portské). Dictador XO Insolent má tmavě mahagonovou barva s hlubokými odlesky, intezivní aroma po vanilce a medu s tóny bílé čokolády a karamelu. XO Insolent disponuje rovněž výjimečně jemnou chutí s dominantní vanilkou a kávou. Dlouhý a vyvážený finish přinese jemný náznak dubu.
Stáhnout
Alk.

40%

Obj.

0.7 l

kód:

V97106

ks/kar.

54

ks/pal

432

EAN kus:

EAN kar.:

40%

Dictador Aurum

Metoda výroby fermentací třtinového medu a následná destilace za použití měděných kotlíků. Zrání v sudech nejvyšší kvality po Bourbonu, Portském a Sherry. Dictador XO Perpetual má mahagónově-zlatavou barvu s vysokou září, komplexní aroma po karamelizovaném medu, kolumbijské kávě a vyzrálém dubu s vanilkovým zakulacením. Disponuje také jemnou chutí s náznakem koření a dubu. Ve finishi je znát čokoláda.
Stáhnout
Alk.

40%

Obj.

0.7 l

kód:

V97107

ks/kar.

54

ks/pal

432

EAN kus:

EAN kar.:

43%

Dictador Ortodoxy

Dictador Colombian Aged White je gin, který vznikl na popud dřívějšího prezidenta firmy Dictador Dario Parry jako reakce na jeho četné návštěvy britského království, kde se pro něho gin stal božským nápojem. Po návratu do Kolumbie zkoušel mnoho receptů, a když objevil ten pravý nechával si ho několik let vyrábět pouze pro svou osobní potřebu.
Stáhnout
Alk.

43%

Obj.

0.7 l

kód:

V97101

ks/kar.

40

ks/pal

660

EAN kus:

EAN kar.:

43%

Dictador Treasure

Nezaměnitelná chuť Dictador Premium Colombian Treasure gin je založena na jedinečné surovině - kolumbijském ovoci - citrónové mandoře (mandarinka-citrón), která spojuje exotickou sladkou chuť mandarinky a kyselost citronu, čímž nabízí výslednou fantastickou rovnováhu sladké a kyselé chutě.
Stáhnout
Alk.

43%

Obj.

0.7 l

kód:

V97100

ks/kar.

40

ks/pal

660

EAN kus:

EAN kar.:

44%

Dictador 2Masters

Když Master Blender je výjimečný, vytvoří nadčasové a unikátní dílo. Co se ale stane, když jedno dílo je vytvořeno dvěma Mastery, každý expert ve své vlastní doméně? Přes 40 let Dictador pečlivě vylepšoval proces výroby, dle rodinné tradice a techniky. Nyní je čas, aby tento mimořádný rum našel cestu k dílnám dalších mimořádných “umělců”. Umělci, kteří odborně mění kategorie alkoholu nejkrásnějším způsobem, jaký si lze představit. Každý z nich byl pečlivě vybrán k zastoupení jeho kategorie alkoholu. Založeno na jejich dovednostech, které jsou bezkonkurenční, výjimečné a neporovnatelné. Všichni obdrželi vybraný sud Dictador rumu a pokračovali v unikátním procesu staření: V jiném sklepu, na jiném kontinentu, pod dohledem jiného Sklepmistra
Stáhnout
Alk.

44%

Obj.

0.7 l

kód:

ks/kar.

3

ks/pal

40

EAN kus:

EAN kar.:

40%

Dictador Jerarquía

Jerarquía je bezkonkurenční sbírka starých a vzácných sudů rumu, pečlivě střežená rodinou Parra, mistry kolumbijského rumu. Každý sud z této mimořádné rodinné kolekce dosáhl jedinečného chuťového profilu, který Dictador poprvé s hrdostí uvádí na trh.
Stáhnout
Alk.

40%

Obj.

0.7 l

kód:

ks/kar.

6

ks/pal

54

EAN kus:

EAN kar.: